24e Saton Optiek Triathlon Leiderdorp 09-08-2015

 
Plts StartNr Naam Woonplaats Cat PltsCat Zwem PltsZwem Wiss1 Fiets PltsFiets NaFiets PltsNaFie Wiss2 Loop PltsLoop TotaalTijd DQ
1 427 Koen de Leeuw WADDINXVEEN M 1 00:09:39 5 00:01:06 00:33:27 2 00:44:11 1 00:00:51 00:18:18 3 01:03:20  
2 451 Vincent Bhm VEENENDAAL M 2 00:09:16 1 00:01:10 00:35:24 5 00:45:49 3 00:01:11 00:17:47 1 01:04:46  
3 561 Thijs Hagelstein EINDHOVEN M 3 00:09:18 2 00:01:19 00:35:12 4 00:45:48 2 00:01:21 00:20:02 16 01:07:10  
4 429 Bram Koppenaal Nijmegen M 4 00:09:21 3 00:01:23 00:37:58 19 00:48:41 7 00:01:15 00:17:50 2 01:07:45  
5 437 Leander van Diggelen NIEUW VENNEP M 5 00:10:02 6 00:01:12 00:36:56 13 00:48:09 6 00:01:10 00:19:29 8 01:08:48  
6 467 Leo Godde ZWIJNDRECHT M 6 00:11:01 9 00:02:07 00:34:00 3 00:47:07 4 00:01:30 00:20:54 23 01:09:30  
7 419 Jisk Hoogervoorst NOORDWIJKERHOUT M 7 00:11:37 21 00:01:33 00:36:29 9 00:49:37 10 00:01:26 00:19:36 9 01:10:38  
8 418 Arjen Teijn SPIJKENISSE M 8 00:11:32 20 00:01:30 00:36:06 6 00:49:07 8 00:01:25 00:20:24 20 01:10:54  
9 405 Arnaud van Schie LEIDEN M 9 00:11:46 23 00:01:21 00:37:18 15 00:50:23 12 00:01:14 00:19:42 10 01:11:18  
10 530 Eline Lute-Kuin ZUID-SCHARWOUDE V 1 00:11:29 18 00:01:40 00:36:38 11 00:49:45 11 00:01:23 00:21:18 29 01:12:25  
11 423 Bram Verbout MAARSSENBROEK M 10 00:10:58 8 00:02:03 00:36:26 7 00:49:27 9 00:01:19 00:22:06 42 01:12:50  
12 486 Thijs Boogert ROTTERDAM M 11 00:11:11 13 00:02:06 00:38:14 25 00:51:30 16 00:01:38 00:19:58 13 01:13:05  
13 545 Lex Bruggink UTRECHT M 12 00:13:21 38 00:02:11 00:37:02 14 00:52:33 20 00:01:33 00:19:23 7 01:13:28  
14 543 Ronald Kohn ZUIDLAND M 13 00:12:21 27 00:01:46 00:36:31 10 00:50:37 13 00:01:43 00:21:20 31 01:13:39  
15 562 Vincent van Oosteren AMSTERDAM M 14 00:12:46 30 00:02:02 00:37:23 16 00:52:10 17 00:01:39 00:20:00 14 01:13:48  
16 520 Stanislav Novozhylov RIJSWIJK M 15 00:12:32 28 00:01:55 00:38:04 21 00:52:30 19 00:01:36 00:19:51 12 01:13:57  
17 554 Elmer Jansen DEN HAAG M 16 00:11:21 16 00:01:38 00:40:01 43 00:52:59 22 00:01:28 00:20:01 15 01:14:28  
18 452 Rick Driehuys RIJSWIJK M 17 00:12:48 31 00:01:30 00:36:43 12 00:51:00 14 00:01:37 00:22:09 44 01:14:45  
19 448 Jasper Volmer TIENHOVEN M 18 00:11:54 24 00:01:29 00:39:37 40 00:53:00 23 00:01:26 00:20:38 21 01:15:03  
20 518 Pim Quist DEN HAAG M 19 00:13:34 43 00:02:03 00:39:43 41 00:55:19 32 00:01:38 00:19:00 5 01:15:56  
21 563 Kees Akershoek OUDDORP M 20 00:11:05 10 00:01:53 00:39:23 37 00:52:20 18 00:01:40 00:22:05 41 01:16:04  
22 570 Michiel de Roo OUD-BEIJERLAND M 21 00:13:23 39 00:02:03 00:38:03 20 00:53:28 25 00:01:52 00:21:21 32 01:16:40  
23 464 Clemens van Oostaijen ROTTERDAM M 22 00:16:47 102 00:01:47 00:38:28 26 00:57:01 43 00:01:43 00:18:31 4 01:17:13  
24 408 Petra Aaldring DELFT V 2 00:11:57 25 00:01:35 00:39:25 38 00:52:56 21 00:01:29 00:22:55 55 01:17:19  
25 477 Edwin Vrieselaar SCHOONHOVEN M 23 00:13:43 47 00:02:16 00:37:38 17 00:53:36 26 00:02:06 00:22:15 47 01:17:56  
26 454 Erwin Schuit UITHOORN M 24 00:14:51 63 00:01:36 00:37:43 18 00:54:09 29 00:02:11 00:21:49 36 01:18:08  
27 424 Tako Tonsbeek DUIVEN M 25 00:13:27 41 00:01:38 00:38:57 31 00:54:01 28 00:01:42 00:22:52 54 01:18:34  
28 442 Matti Janssen DEN HAAG M 26 00:14:28 58 00:01:47 00:38:47 29 00:55:00 31 00:01:46 00:21:57 37 01:18:42  
29 508 Guido Sala WAGENINGEN M 27 00:15:39 76 00:01:33 00:39:08 33 00:56:20 39 00:01:15 00:21:19 30 01:18:53  
30 565 Hans Houps ROCKANJE M 28 00:12:16 26 00:02:08 00:38:47 28 00:53:09 24 00:01:56 00:24:01 69 01:19:05  
31 566 Jeroen Visser UTRECHT M 29 00:14:23 57 00:01:52 00:41:09 56 00:57:23 46 00:02:04 00:20:13 19 01:19:39  
32 420 Willem Derks DORDRECHT M 30 00:15:18 69 00:02:32 00:39:00 32 00:56:49 42 00:01:39 00:21:14 27 01:19:42  
33 490 Stefan de Jong BODEGRAVEN M 31 00:11:22 17 00:02:40 00:39:54 42 00:53:55 27 00:02:07 00:23:42 64 01:19:43  
34 432 Gersom Smit UTRECHT M 32 00:15:28 71 00:02:13 00:38:08 22 00:55:49 35 00:01:51 00:22:25 50 01:20:04  
35 414 Dennis Appels ALPHEN AAN DEN RIJN M 33 00:15:52 83 00:01:54 00:41:03 53 00:58:49 60 00:01:30 00:19:50 11 01:20:08  
36 422 Stefan Wehnes ASSENDELFT M 34 00:11:11 14 00:02:18 00:41:55 63 00:55:24 33 00:01:52 00:23:04 56 01:20:19  
37 536 Ruben de Quaasteniet UTRECHT M 35 00:14:18 55 00:04:49 00:38:14 24 00:57:20 45 00:02:11 00:21:17 28 01:20:47  
38 443 Koen van Hees DEN HAAG M 36 00:15:45 80 00:02:09 00:40:52 51 00:58:46 59 00:01:51 00:20:12 18 01:20:48  
39 552 Dennis van Wissen LEIDEN M 37 00:14:20 56 00:02:49 00:42:05 68 00:59:13 66 00:01:30 00:20:11 17 01:20:53  
40 534 Rien Fokkens ZEEWOLDE M 38 00:16:28 96 00:01:56 00:38:52 30 00:57:14 44 00:02:11 00:22:02 39 01:21:26  
41 461 Robert Kampschreur LEIDEN M 39 00:11:39 22 00:02:20 00:42:02 67 00:56:00 37 00:01:59 00:23:31 60 01:21:29  
42 517 Mieke Plaatzer DEN HAAG V 3 00:12:55 33 00:02:01 00:42:44 82 00:57:39 50 00:01:52 00:22:00 38 01:21:30  
43 480 Timothy Gorter LEIDEN M 40 00:18:00 120 00:01:50 00:38:41 27 00:58:29 56 00:01:39 00:21:31 35 01:21:38  
44 519 Alex Elbers ZUID-BEIJERLAND M 41 00:14:35 59 00:01:58 00:39:20 36 00:55:52 36 00:01:44 00:24:05 71 01:21:40  
45 435 Rinke Nijland IJSSELSTEIN M 42 00:14:07 53 00:01:37 00:39:11 34 00:54:55 30 00:01:46 00:25:23 90 01:22:04  
46 479 Tom Claykens LEIDERDORP M 43 00:13:38 44 00:02:31 00:43:06 86 00:59:14 67 00:02:04 00:20:49 22 01:22:06  
47 455 Peggie Wierda GELDERMALSEN V 4 00:13:28 42 00:01:54 00:41:08 55 00:56:29 40 00:01:47 00:24:02 70 01:22:17  
48 544 Maurice Mooij DEN HAAG M 44 00:13:17 37 00:02:25 00:42:26 75 00:58:07 52 00:02:05 00:22:10 45 01:22:22  
49 483 Dolf Kern LEIDEN M 45 00:17:35 116 00:02:21 00:39:30 39 00:59:25 70 00:02:00 00:21:08 24 01:22:32  
50 556 Bart Hoogkamer NAALDWIJK M 46 00:15:42 78 00:02:30 00:40:42 50 00:58:54 61 00:02:13 00:21:28 33 01:22:34  
51 471 Ruud Freeke LEIDERDORP M 47 00:22:37 148 00:02:52 00:29:58 1 00:55:25 34 00:03:11 00:24:10 72 01:22:45  
52 568 Pierre Gerstel CULEMBORG M 48 00:18:35 132 00:01:38 00:39:14 35 00:59:26 72 00:01:35 00:22:08 43 01:23:08  
53 489 Frank Vulker OEGSTGEEST M 49 00:18:15 124 00:03:14 00:40:31 48 01:01:59 92 00:02:11 00:19:11 6 01:23:20  
54 512 Koen Hoijtink AMSTERDAM M 50 00:15:53 84 00:02:24 00:42:07 70 01:00:23 80 00:01:54 00:21:12 25 01:23:28  
55 465 Roland Zahn RIJNSBURG M 51 00:15:29 72 00:02:50 00:40:02 44 00:58:21 53 00:02:01 00:23:27 58 01:23:47  
56 564 Sander Herruer AMSTERDAM M 52 00:10:46 7 00:02:28 00:42:59 84 00:56:12 38 00:02:00 00:25:39 92 01:23:50  
57 542 Jody Slikboer HEERJANSDAM V 5 00:13:59 50 00:01:52 00:43:27 92 00:59:17 68 00:01:55 00:22:41 52 01:23:52  
58 559 Bjrn van Leeuwen DEN HAAG M 53 00:13:15 36 00:02:43 00:41:38 59 00:57:35 49 00:02:31 00:23:47 66 01:23:53  
59 463 Edwin Koolhoven ROTTERDAM M 54 00:18:04 122 00:01:54 00:40:11 45 01:00:09 78 00:01:47 00:22:05 40 01:24:00  
60 450 Sharon Verstegen NIJMEGEN V 6 00:11:06 11 00:01:56 00:44:47 108 00:57:47 51 00:01:45 00:24:32 77 01:24:03  
61 558 Michel Wigbers HAARLEM M 55 00:11:09 12 00:01:57 00:43:26 91 00:56:30 41 00:02:02 00:25:41 93 01:24:12  
62 475 Alexandre Larivain PUTEAUX M 56 00:14:04 52 00:02:31 00:41:57 64 00:58:31 57 00:01:43 00:24:10 73 01:24:23  
63 473 Stefan Bakker ZOETERMEER M 57 00:16:01 88 00:02:25 00:40:59 52 00:59:23 69 00:02:53 00:22:21 48 01:24:36  
64 409 Jonathan Rietveld NAALDWIJK M 58 00:17:15 109 00:02:54 00:41:06 54 01:01:15 89 00:02:10 00:21:29 34 01:24:53  
65 495 Caroline Folmer AMSTERDAM V 7 00:15:02 65 00:02:10 00:41:54 62 00:59:05 63 00:02:13 00:23:38 63 01:24:55  
66 468 Menno van Dijk AMSTERDAM M 59 00:16:21 94 00:01:46 00:40:18 46 00:58:23 54 00:02:20 00:24:19 75 01:25:02  
67 485 Berdine Bakker ROTTERDAM V 8 00:13:26 40 00:01:47 00:42:14 72 00:57:26 47 00:01:46 00:25:54 95 01:25:05  
68 417 Elsemieke Nuijten DORDRECHT V 9 00:15:10 68 00:01:47 00:41:29 57 00:58:25 55 00:01:58 00:24:57 83 01:25:20  
69 446 Janneke van Spijker LEIDERDORP V 10 00:14:38 60 00:02:17 00:43:02 85 00:59:56 76 00:01:48 00:23:57 68 01:25:41  
70 430 Sjoerd Venema DELFT M 60 00:13:41 45 00:02:32 00:42:22 73 00:58:34 58 00:01:57 00:25:17 88 01:25:47  
71 488 Jac Gillis HULTEN M 61 00:15:58 86 00:02:46 00:42:06 69 01:00:49 87 00:01:59 00:23:29 59 01:26:17  
72 531 Geoffrey Teuwen ROTTERDAM M 62 00:16:10 91 00:02:21 00:44:50 109 01:03:19 102 00:01:48 00:21:13 26 01:26:19  
73 421 Pascal van Noort ALPHEN AAN DEN RIJN M 63 00:14:43 62 00:03:22 00:42:01 65 01:00:06 77 00:02:03 00:24:22 76 01:26:29  
74 411 Tessa Zwitser VOORHOUT V 11 00:13:08 35 00:01:49 00:42:40 80 00:57:35 48 00:01:55 00:27:13 111 01:26:42  
75 505 Martijn Mos NAALDWIJK M 64 00:16:37 99 00:02:13 00:43:33 93 01:02:22 94 00:02:18 00:22:11 46 01:26:51  
76 404 Jet Nieuwenburg-Buitelaar ALPHEN AAN DEN RIJN V 12 00:14:55 64 00:01:36 00:43:07 87 00:59:37 73 00:01:58 00:25:26 91 01:27:00  
77 462 Annet Veenstra LEIDEN V 13 00:12:52 32 00:01:51 00:45:38 117 01:00:20 79 00:01:51 00:24:50 81 01:27:01  
78 482 Jelmer Korstanje DELFT M 65 00:12:41 29 00:03:07 00:45:02 112 01:00:48 86 00:02:27 00:23:48 67 01:27:02  
79 456 Sjoerd Wierda GELDERMALSEN M 66 00:15:37 75 00:02:09 00:41:41 60 00:59:26 71 00:01:57 00:26:05 97 01:27:27  
80 444 Rene Bos VOORSCHOTEN M 67 00:16:53 104 00:01:50 00:41:52 61 01:00:34 82 00:01:50 00:25:05 85 01:27:28  
81 412 Anne Disseldorp RIJPWETERING V 14 00:14:11 54 00:02:29 00:42:28 76 00:59:07 64 00:01:58 00:26:36 102 01:27:40  
82 402 Andre Bos WADDINXVEEN M 68 00:16:00 87 00:02:35 00:44:20 101 01:02:54 96 00:01:26 00:23:24 57 01:27:44  
83 525 Laura Bal ROCKANJE V 15 00:16:57 105 00:02:12 00:40:32 49 00:59:39 74 00:02:04 00:26:09 98 01:27:52  
84 496 Judith Mulder DEN HAAG V 16 00:16:30 97 00:01:40 00:42:32 77 01:00:40 83 00:02:21 00:24:58 84 01:27:58  
85 550 Manuel Dekker NOORDWIJK M 69 00:13:49 48 00:02:33 00:44:31 104 01:00:53 88 00:02:32 00:24:36 79 01:28:00  
86 567 Danielle Schouw CULEMBORG V 17 00:13:42 46 00:01:41 00:48:11 137 01:03:34 106 00:01:42 00:22:51 53 01:28:06  
87 440 Renske van der Cruijsen NIJMEGEN V 18 00:11:12 15 00:01:56 00:45:55 122 00:59:02 62 00:02:02 00:27:18 113 01:28:21  
88 549 Piotr Neumann ROTTERDAM M 70 00:14:39 61 00:01:45 00:42:44 81 00:59:07 65 00:01:34 00:27:51 115 01:28:31  
89 541 Ilse Naalden LEIDEN V 19 00:16:12 92 00:02:04 00:43:16 88 01:01:31 91 00:01:55 00:25:14 87 01:28:39  
90 533 Remy Hofmeijer OSS M 71 00:18:32 129 00:03:07 00:41:35 58 01:03:13 100 00:03:19 00:22:29 51 01:29:00  
91 509 Marco van Beek LEIDERDORP M 72 00:18:56 135 00:02:30 00:42:02 66 01:03:27 104 00:02:21 00:23:38 62 01:29:24  
92 460 John de Roo OUD-BEIJERLAND M 73 00:15:21 70 00:02:29 00:42:07 71 00:59:56 75 00:02:35 00:26:59 109 01:29:29  
93 469 Gerard Oomen HOEK VAN HOLLAND M 74 00:11:29 19 00:01:52 00:38:08 23 00:51:28 15 00:02:07 00:36:02 146 01:29:36  
94 551 Christiaan Donkelaar DELFT M 75   0     0   0     0 01:29:41  
95 535 Sebastiaan Beresford LEIDEN M 76 00:15:33 74 00:02:49 00:42:23 74 01:00:44 84 00:02:15 00:26:48 106 01:29:46  
96 491 Oscar Dijksman UTRECHT M 77 00:17:27 112 00:02:20 00:44:35 106 01:04:21 112 00:02:20 00:23:45 65 01:30:25  
97 466 Christa van Roessel LEIDEN V 20 00:17:09 108 00:02:12 00:45:00 111 01:04:19 111 00:01:38 00:24:32 78 01:30:29  
98 546 Sigrid van Ulsen UTRECHT V 21 00:18:43 134 00:01:55 00:42:38 78 01:03:15 101 00:01:59 00:25:45 94 01:30:58  
99 501 Tim Stamer DE BILT M 78 00:18:34 131 00:02:29 00:40:24 47 01:01:26 90 00:02:44 00:26:48 107 01:30:58  
100 403 Emmy Wateler ZOETERWOUDE RIJNDIJK V 22 00:18:13 123 00:01:52 00:43:24 90 01:03:28 105 00:01:43 00:26:00 96 01:31:10  
101 436 Danny Theissling CASTRICIUM M 79 00:13:54 49 00:02:24 00:44:29 103 01:00:46 85 00:03:11 00:27:16 112 01:31:11  
102 500 Dilys Renaud UTRECHT V 23 00:18:20 126 00:02:42 00:44:31 105 01:05:32 117 00:02:17 00:23:36 61 01:31:24  
103 493 Francien Bouwmeister LEIDEN V 24 00:15:39 77 00:02:23 00:44:39 107 01:02:40 95 00:02:30 00:26:36 101 01:31:45  
104 458 Miranda van Boven HELMOND V 25 00:15:05 66 00:03:42 00:45:47 119 01:04:33 113 00:02:39 00:24:41 80 01:31:53  
105 476 Annelies Castelein OUDE WETERING V 26 00:13:59 51 00:02:36 00:43:55 97 01:00:29 81 00:03:07 00:29:16 130 01:32:52  
106 447 Arno van Duin LEIDEN M 80 00:17:16 110 00:03:02 00:43:48 95 01:04:05 107 00:02:39 00:26:24 99 01:33:07  
107 507 Jorrit van Ooyen LEIDERDORP M 81 00:18:18 125 00:03:12 00:47:59 135 01:09:29 137 00:01:23 00:22:25 49 01:33:15  
108 524 Matthijs Huizing OEGSTGEEST M 82 00:17:06 107 00:03:05 00:44:08 100 01:04:18 110 00:02:29 00:26:39 103 01:33:25  
109 470 Jaco de Wolf   M 83 00:15:08 67 00:02:45 00:45:03 113 01:02:54 97 00:02:15 00:28:21 119 01:33:30  
110 445 Piet Berg LEIDERDORP M 84 00:15:29 73 00:03:08 00:43:39 94 01:02:15 93 00:02:25 00:28:56 126 01:33:35  
111 481 Dewi Asselman DELFT V 27 00:18:22 127 00:02:12 00:42:39 79 01:03:13 99 00:02:06 00:28:23 120 01:33:41  
112 457 Marinka Maas UITHOORN V 28 00:16:44 100 00:02:19 00:43:59 98 01:03:01 98 00:02:27 00:28:59 127 01:34:26  
113 539 Pieter Dols LEIDEN M 85 00:17:33 114 00:02:50 00:46:02 123 01:06:24 121 00:02:20 00:26:26 100 01:35:09  
114 527 Martina Pronk-Hendrix ZOETERMEER V 29 00:16:32 98 00:03:01 00:45:47 120 01:05:20 115 00:02:02 00:28:16 118 01:35:37  
115 441 Sandra Koudijs DEN HAAG V 30 00:15:46 81 00:03:23 00:48:53 140 01:08:02 131 00:02:44 00:24:52 82 01:35:38  
116 484 Alex Janssen LEIDEN M 86 00:17:29 113 00:02:39 00:46:47 129 01:06:54 122 00:01:50 00:27:20 114 01:36:03  
117 521 Wendy Kroesen TILBURG V 31 00:20:16 144 00:02:44 00:46:31 126 01:09:30 138 00:02:23 00:24:15 74 01:36:07  
118 557 Astrid Vereijken WIJCHEN V 32 00:18:03 121 00:02:34 00:46:42 128 01:07:18 127 00:02:35 00:26:47 104 01:36:39  
119 555 Rogier van den Berg WIJCHEN M 87 00:15:54 85 00:03:41 00:46:05 125 01:05:39 118 00:04:14 00:26:47 105 01:36:39  
120 502 Annebeth Roor UTRECHT V 33 00:17:53 118 00:02:31 00:45:04 114 01:05:27 116 00:02:41 00:28:38 122 01:36:45  
121 515 Kirsten Kouwen-Lubbers ROELOFARENDSVEEN V 34 00:16:48 103 00:02:23 00:45:54 121 01:05:04 114 00:02:13 00:30:23 138 01:37:39  
122 523 Wim Graal OEGSTGEEST M 88 00:17:57 119 00:03:08 00:45:05 115 01:06:09 119 00:02:44 00:28:50 125 01:37:42  
123 522 Rini Gootjes UDENHOUT M 89 00:19:29 139 00:02:34 00:44:55 110 01:06:57 123 00:02:41 00:28:30 121 01:38:08  
124 514 Annemarie Van Velzen UITGEEST V 35 00:16:07 90 00:02:52 00:48:18 138 01:07:16 126 00:02:54 00:28:13 117 01:38:22  
125 406 Leen Buitelaar ALPHEN AAN DEN RIJN M 90 00:16:45 101 00:03:00 00:44:28 102 01:04:12 109 00:03:50 00:30:21 137 01:38:22  
126 425 Paul Heijnen SASSENHEIM M 91 00:15:52 82 00:02:41 00:45:38 118 01:04:10 108 00:03:03 00:31:23 140 01:38:36  
127 511 Ilona Chin LEIDEN V 36 00:24:15 149 00:02:34 00:43:51 96 01:10:39 141 00:02:50 00:25:12 86 01:38:40  
128 497 Daphne Jansen DELFGAUW V 37 00:16:20 93 00:03:42 00:48:04 136 01:08:05 132 00:01:58 00:28:50 124 01:38:52  
129 532 Marcel vd Lans POELDIJK M 92 00:17:01 106 00:04:28 00:46:02 124 01:07:30 128 00:02:46 00:28:47 123 01:39:02  
130 433 Winfried Kalkhoven ZOETERMEER M 93 00:17:22 111 00:03:00 00:48:20 139 01:08:40 135 00:01:40 00:29:52 134 01:40:11  
131 487 Lex Schmidt NAALDWIJK M 94 00:18:57 136 00:03:25 00:46:36 127 01:08:57 136 00:03:24 00:28:00 116 01:40:20  
132 547 Guillaume van Brussel ROTTERDAM M 95 00:20:02 142 00:03:34 00:44:06 99 01:07:41 130 00:03:04 00:29:37 132 01:40:21  
133 492 Bert Dijksman LEIDEN M 96 00:18:34 130 00:02:53 00:46:51 130 01:08:17 133 00:03:04 00:29:10 129 01:40:30  
134 537 Jane Salomons DEN HAAG V 38 00:19:07 137 00:02:31 00:47:55 134 01:09:33 139 00:01:47 00:29:25 131 01:40:44  
135 498 Ilse Disseldorp LEIDEN V 39 00:18:38 133 00:02:50 00:50:51 147 01:12:18 143 00:02:21 00:26:50 108 01:41:28  
136 431 Carola Koeken DELFT V 40 00:13:05 34 00:03:08 00:47:09 133 01:03:21 103 00:02:40 00:35:48 145 01:41:48  
137 548 Hesham al Khamis ROTTERDAM M 97 00:24:44 150 00:02:20 00:42:58 83 01:10:01 140 00:02:49 00:29:40 133 01:42:29  
138 494 Everdien van der Leek LEIDEN V 41 00:19:22 138 00:02:22 00:50:17 143 01:12:00 142 00:01:38 00:29:06 128 01:42:43  
139 449 Lisbeth Kampschreur-Tijssen LEIDEN V 42 00:17:33 115 00:02:43 00:46:52 131 01:07:07 125 00:02:31 00:33:50 141 01:43:28  
140 474 Joost Nieuwenburg ALPHEN AAN DEN RIJN M 98 00:16:04 89 00:04:23 00:47:08 132 01:07:35 129 00:02:21 00:34:49 143 01:44:44  
141 506 Kenneth Odijk DELFT M 99 00:19:47 140 00:04:29 00:50:00 142 01:14:14 146 00:03:33 00:27:09 110 01:44:55  
142 434 Richard Westerbeek BLESKENSGRAAF M 100 00:17:50 117 00:03:57 00:45:15 116 01:07:01 124 00:03:42 00:34:39 142 01:45:22  
143 413 Sanne Schoo NIEUW-VENNEP V 43 00:16:24 95 00:02:23 00:53:43 149 01:12:30 145 00:02:21 00:31:19 139 01:46:09  
144 553 Alphons Stevens ALPHEN AAN DEN RIJN M 101 00:15:43 79 00:03:02 00:49:47 141 01:08:31 134 00:02:22 00:35:24 144 01:46:16  
145 528 Terry van Velthooven LEIDEN V 44 00:21:46 146 00:03:17 00:54:21 150 01:19:23 150 00:02:55 00:25:21 89 01:47:37  
146 401 Paul Geenen BODEGRAVEN M 102 00:21:03 145 00:03:54 00:50:46 146 01:15:42 148 00:02:46 00:30:16 136 01:48:43  
147 538 Giza de Jong DELFT V 45 00:21:51 147 00:04:04 00:50:45 145 01:16:39 149 00:02:27 00:30:06 135 01:49:11  
148 453 Gerard van Zeijl ALPHEN AAN DEN RIJN M 103 00:19:48 141 00:03:06 00:43:22 89 01:06:15 120 00:04:40 00:38:53 148 01:49:47  
149 410 Peter Roland Vliegenthart UTRECHT M 104 00:20:15 143 00:03:47 00:51:17 148 01:15:18 147 00:03:49 00:36:05 147 01:55:10  
150 513 Niels van Baar AMSTERDAM M 0 00:09:33 4 00:01:09 00:36:28 8 00:47:09 5 00:01:27   0    
151 569 Peter Stark ESCH M 0 00:18:32 128 00:03:35 00:50:24 144 01:12:30 144     0