TVL Triathlon Stein 2013

Mannen tm 23 jr
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 6 H20 Bart Candel Maastricht NED 00:25:53 1 00:01:49 1 02:38:24 1 03:06:05 1 00:02:30 1 01:29:37 1 04:38:11    
2 31 H20 Ricardo Scholten Weesp NED 00:30:03 2 00:03:56 2 02:53:23 2 03:27:22 2 00:03:51 2 01:38:41 2 05:09:52 31:41  
 

Mannen 24-39 jr
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 1 H24 Bas Diederen Susteren NED 00:20:46 2 00:01:37 3 02:33:15 2 02:55:37 2 00:02:19 2 01:15:14 1 04:13:10    
2 2 H24 Erik-Simon Strijk Stein Lb NED 00:22:20 5 00:01:22 1 02:31:54 1 02:55:35 1 00:02:26 3 01:18:03 2 04:16:04 2:54  
3 10 H24 Diederik Scheltinga Arnhem NED 00:22:50 8 00:01:40 6 02:36:30 5 03:00:59 4 00:02:17 1 01:20:46 5 04:24:02 10:53  
4 9 H24 Pieter Helin St Antelinks BEL 00:24:12 14 00:01:38 4 02:38:25 7 03:04:15 7 00:02:38 8 01:18:55 3 04:25:47 12:38  
5 11 H24 Bob Martens Beek Lb NED 00:22:40 6 00:01:48 8 02:38:15 6 03:02:41 6 00:02:33 6 01:21:51 7 04:27:04 13:55  
6 55 H24 Guido Kwakkel Zeewolde NED 00:23:19 13 00:02:13 28 02:35:33 4 03:01:04 5 00:02:42 10 01:27:43 18 04:31:28 18:18  
7 3 H24 Martijn Boot Almere NED 00:22:43 7 00:01:47 7 02:40:56 9 03:05:25 8 00:03:24 36 01:23:56 11 04:32:44 19:35  
8 7 H24 Peter Res Utrecht NED 00:28:18 41 00:02:22 38 02:41:02 10 03:11:41 15 00:02:56 16 01:19:30 4 04:34:06 20:57  
9 54 H24 Ben Verlinden Zemst BEL 00:26:48 29 00:01:56 15 02:42:07 11 03:10:50 11 00:03:08 27 01:23:18 9 04:37:15 24:06  
10 12 H24 Thomas Naasz Almere NED 00:24:15 17 00:01:58 18 02:43:00 13 03:09:12 9 00:03:19 33 01:25:22 15 04:37:52 24:42  
11 72 H24 Stefan van der Pal Leeuwarden NED 00:22:49 10 00:01:53 13 02:48:48 29 03:13:29 17 00:02:35 7 01:26:00 16 04:42:04 28:54  
12 53 H24 Hannes Geyskens Heverlee BEL 00:26:49 30 00:01:56 16 02:48:36 28 03:17:21 25 00:02:26 4 01:23:07 8 04:42:53 29:44  
13 8 H24 Dirk Baelus Turnhout BEL 00:25:14 21 00:01:51 9 02:44:09 17 03:11:13 14 00:03:01 20 01:28:55 21 04:43:08 29:59  
14 18 H24 Raymond Lotz Stein Lb NED 00:21:07 3 00:01:51 10 02:52:13 40 03:15:10 20 00:03:33 45 01:24:42 13 04:43:24 30:15  
15 40 H24 Erik-Jan Spijkerman Hoorn Nh NED 00:30:16 58 00:02:00 20 02:38:35 8 03:10:50 12 00:02:39 9 01:31:05 25 04:44:33 31:23  
16 78 H24 Christophe Declerck Winksele BEL 00:32:01 72 00:02:28 43 02:44:46 18 03:19:14 28 00:02:31 5 01:24:26 12 04:46:10 33:01  
17 106 H24 Wouter Meeus Sint-Katelijne-Waver BEL 00:27:20 35 00:02:18 34 02:46:12 20 03:15:49 21 00:03:20 34 01:29:51 23 04:48:59 35:50  
18 126 H24 Wim van Asten Neeroeteren BEL 00:28:48 45 00:02:20 36 02:42:36 12 03:13:44 18 00:02:54 14 01:33:17 29 04:49:54 36:45  
19 137 H24 Jeroen Veldhuis Amsterdam NED 00:27:19 33 00:01:59 19 02:51:15 35 03:20:33 31 00:03:34 46 01:26:03 17 04:50:08 36:59  
20 77 H24 Wouter Wuilmus Rijkevorsel BEL 00:27:36 38 00:02:50 61 02:48:32 27 03:18:57 27 00:02:44 11 01:28:39 20 04:50:19 37:10  
21 33 H24 Stefan Overmars Hilversum NED 00:24:35 16 00:01:36 2 02:43:57 16 03:10:08 10 00:03:28 41 01:37:25 39 04:51:00 37:51  
22 46 H24 Jan Meysmans Merchtem BEL 00:33:51 95 00:03:03 70 02:47:34 23 03:24:28 38 00:03:15 29 01:23:30 10 04:51:12 38:03  
23 113 H24 Simon Beemsterboer Apeldoorn NED 00:29:37 69 00:04:09 103 02:53:03 41 03:26:47 48 00:03:30 42 01:21:44 6 04:52:00 38:51  
24 43 H24 Rik Linssen Utrecht NED 00:22:17 9 00:02:15 30 02:49:32 30 03:14:03 19 00:03:44 51 01:35:00 33 04:52:46 39:36  
25 48 H24 Tim Cruijssen Amsterdam NED 00:29:00 42 00:01:57 17 02:45:02 19 03:15:57 23 00:02:55 15 01:34:47 31 04:53:39 40:30  
26 121 H24 Kees Kodde Rotterdam NED 00:27:44 39 00:02:43 55 02:49:59 33 03:20:25 30 00:03:17 32 01:31:35 27 04:55:17 42:07  
27 49 H24 Remko van Hove Alkmaar NED 00:26:26 28 00:02:09 24 02:52:02 39 03:20:36 32 00:03:21 35 01:31:31 26 04:55:28 42:18  
28 133 H24 Tim Jorissen Tongeren BEL 00:22:18 11 00:02:26 41 02:46:24 21 03:11:07 13 00:04:39 91 01:40:00 46 04:55:45 42:35  
29 105 H24 Brecht Brackx Oostende BEL 00:25:57 26 00:02:33 47 02:48:01 26 03:16:30 24 00:02:57 17 01:36:23 37 04:55:48 42:39  
30 136 H24 Kevin Staszak Genk BEL 00:29:03 55 00:03:01 67 02:51:08 34 03:23:12 37 00:03:11 28 01:30:44 24 04:57:06 43:57  
31 73 H24 Mike Verbeke Sint Laureins BEL 00:25:02 20 00:02:02 23 02:59:47 56 03:26:50 49 00:04:04 67 01:28:03 19 04:58:57 45:47  
32 15 H24 Merijn Schuurman Almere NED 00:25:58 24 00:02:11 25 02:47:48 25 03:15:56 22 00:04:11 71 01:39:37 43 04:59:43 46:34  
33 112 H24 Seran Nijkamp Apeldoorn NED 00:25:46 31 00:03:03 69 02:51:54 38 03:20:42 33 00:03:33 44 01:35:32 35 04:59:45 46:36  
34 144 H24 Bart Janssens Zoersel BEL 00:28:20 48 00:02:53 64 03:02:29 61 03:33:41 59 00:03:00 19 01:25:17 14 05:01:57 48:48  
35 92 H24 David Clijsters Herent BEL 00:28:55 46 00:02:15 32 02:53:23 43 03:24:32 39 00:03:07 24 01:34:22 30 05:02:00 48:51  
36 63 H24 Matijs Jansen Zwolle NED 00:33:14 86 00:02:41 52 02:43:34 14 03:19:27 29 00:03:42 49 01:39:56 44 05:03:04 49:55  
37 57 H24 Bas Aalst Weesp NED 00:28:36 43 00:02:23 39 02:49:56 32 03:20:54 34 00:03:03 21 01:39:24 42 05:03:20 50:11  
38 87 H24 Leslie De Cuyper Borsbeek BEL 00:29:04 59 00:03:27 85 02:55:50 49 03:28:20 52 00:03:52 60 01:31:44 28 05:03:55 50:45  
39 36 H24 Sander Goes Nijmegen NED 00:32:25 78 00:02:32 45 02:51:26 36 03:26:22 47 00:03:00 18 01:35:26 34 05:04:46 51:37  
40 110 H24 Henry Piek Rumpt NED 00:26:32 27 00:02:01 22 02:59:45 55 03:28:17 51 00:03:08 26 01:34:57 32 05:06:21 53:11  
41 118 H24 Wim Bollen Lommel BEL 00:29:05 62 00:03:37 93 02:55:43 48 03:28:24 53 00:04:34 87 01:36:02 36 05:08:59 55:49  
42 37 H24 Stijn Dols Nijmegen NED 00:28:01 40 00:02:36 49 02:54:48 46 03:25:24 43 00:02:51 13 01:41:04 49 05:09:18 56:09  
43 67 H24 Steven De Reydt Tessenderlo BEL 00:24:29 19 00:02:11 26 02:59:08 53 03:25:47 45 00:03:03 22 01:41:02 48 05:09:51 56:41  
44 147 H24 Mark Overtoom Heerhugowaard NED 00:33:23 90 00:02:52 63 03:00:20 59 03:36:35 61 00:04:13 76 01:29:11 22 05:09:58 56:49  
45 96 H24 Rob Alders Neerpelt BEL 00:25:59 36 00:03:42 94 02:47:47 24 03:17:26 26 00:04:41 93 01:49:33 76 05:11:39 58:30  
46 125 H24 Peter van Mil Wijlre NED 00:28:43 53 00:03:06 73 02:53:09 42 03:24:57 41 00:03:15 30 01:45:35 61 05:13:46 1:00:37  
47 116 H24 Dennis Jansen Sassenheim NED 00:32:06 75 00:02:39 51 02:51:34 37 03:26:19 46 00:03:50 58 01:44:03 57 05:14:11 1:01:02  
48 38 H24 Willem Jan van Weelden Nijmegen NED 00:27:40 37 00:02:14 29 02:55:30 47 03:25:23 42 00:03:24 37 01:45:42 62 05:14:28 1:01:19  
49 99 H24 Peter Knaepkens Nijlen BEL 00:29:22 56 00:02:48 57 02:49:37 31 03:21:46 36 00:03:27 40 01:49:45 77 05:14:57 1:01:48  
50 80 H24 Jimmy Oprins Bonheiden BEL 00:30:24 65 00:02:39 50 03:00:08 58 03:33:10 58 00:03:17 31 01:38:43 40 05:15:08 1:01:59  
51 148 H24 Thijs Kafer Maastricht NED 00:32:02 96 00:05:05 110 02:47:29 22 03:24:35 40 00:04:26 84 01:49:56 78 05:18:55 1:05:46  
52 151 H24 Jeroen van Raak Rosmalen NED 00:29:02 61 00:03:34 89 03:05:14 67 03:37:49 64 00:04:13 75 01:36:55 38 05:18:55 1:05:46  
53 101 H24 Jeroen Van de Kerkhove Wezemaal BEL 00:28:52 50 00:02:43 54 02:56:23 50 03:27:58 50 00:03:42 50 01:47:46 69 05:19:25 1:06:16  
54 100 H24 Stefan Billet Langdorp BEL 00:26:54 34 00:02:42 53 03:01:46 60 03:31:21 56 00:03:04 23 01:45:18 60 05:19:42 1:06:33  
55 132 H24 Marco van Bun Voerendaal NED 00:32:28 84 00:03:13 80 03:00:04 57 03:35:44 60 00:03:07 25 01:41:30 50 05:20:21 1:07:11  
56 59 H24 Walter de Graaf Amsterdam NED 00:28:44 49 00:02:49 58 03:05:19 68 03:36:51 62 00:04:08 70 01:40:24 47 05:21:22 1:08:13  
57 47 H24 Ashgard Weterings Leiden NED 00:29:23 51 00:02:16 33 02:56:59 51 03:28:37 54 00:04:19 81 01:48:38 74 05:21:32 1:08:23  
58 60 H24 Jeroen van der Vlist Eelde NED 00:28:38 52 00:03:08 76 02:59:09 54 03:30:55 55 00:03:49 56 01:47:25 67 05:22:07 1:08:58  
59 81 H24 Remco van der Meijs Tilburg NED 00:23:03 18 00:03:36 91 02:58:56 52 03:25:35 44 00:04:38 90 01:53:31 85 05:23:43 1:10:34  
60 71 H24 Lennart Kleinjans Bennekom NED 00:29:01 60 00:03:30 86 03:05:55 71 03:38:26 66 00:04:15 78 01:42:12 54 05:24:52 1:11:42  
61 139 H24 Ben van Briel Maaseik BEL 00:31:22 73 00:03:19 82 03:06:09 73 03:40:48 71 00:04:18 80 01:39:58 45 05:25:03 1:11:54  
62 66 H24 Arjan Vreugdenhil Vlaardingen NED 00:29:24 67 00:03:53 98 03:04:40 65 03:37:55 65 00:03:57 61 01:44:57 59 05:26:48 1:13:39  
63 129 H24 Denis Guillaume Kortessem BEL 00:30:30 74 00:04:13 104 03:04:27 64 03:39:10 68 00:04:04 68 01:44:31 58 05:27:44 1:14:34  
64 42 H24 Jacco Feenstra Rotterdam NED 00:32:12 79 00:02:51 62 03:08:00 78 03:43:01 78 00:04:06 69 01:41:40 51 05:28:46 1:15:37  
65 109 H24 Robby Garritsen Almere NED 00:33:12 88 00:02:49 59 03:06:58 75 03:42:59 76 00:03:44 52 01:42:19 55 05:29:00 1:15:51  
66 74 H24 Michael Paessens Scherpenheuvel BEL 00:31:14 76 00:03:35 90 03:04:01 62 03:38:50 67 00:03:38 48 01:47:35 68 05:30:02 1:16:52  
67 149 H24 Lars Lambriks Valkenburg Lb NED 00:31:03 89 00:05:10 112 03:08:31 81 03:44:42 82 00:06:07 105 01:39:22 41 05:30:11 1:17:01  
68 103 H24 Jef Bogers Oisterwijk NED 00:32:20 87 00:03:37 92 03:05:40 70 03:41:36 74 00:04:23 83 01:46:31 64 05:32:29 1:19:20  
69 91 H24 Steven Douwen Aarschot BEL 00:32:07 80 00:03:05 72 03:10:59 86 03:46:11 85 00:03:52 59 01:43:01 56 05:33:03 1:19:53  
70 64 H24 Erik Bohm Bangkok THA 00:30:55 66 00:02:12 27 03:04:42 66 03:37:48 63 00:04:40 92 01:50:38 82 05:33:05 1:19:56  
71 86 H24 Chris Christiaens Bruxelles BEL 00:28:31 44 00:02:33 48 03:08:16 79 03:39:19 69 00:03:48 55 01:50:09 80 05:33:15 1:20:06  
72 85 H24 Ferdy Migchelbrink Veldhoven NED 00:30:14 57 00:02:01 21 03:10:12 85 03:42:25 75 00:04:12 73 01:47:58 71 05:34:34 1:21:25  
73 102 H24 Erik Eummelen Eindhoven NED 00:34:26 102 00:03:33 88 03:05:28 69 03:43:26 80 00:04:20 82 01:47:16 66 05:35:01 1:21:51  
74 88 H24 Jorrit Thiele Utrecht NED 00:34:30 100 00:03:04 71 02:54:41 45 03:32:14 57 00:04:03 66 01:59:18 92 05:35:34 1:22:25  
75 41 H24 Wouter Daneels Nijlen BEL 00:35:01 103 00:03:23 83 03:06:12 74 03:44:36 81 00:03:58 62 01:47:07 65 05:35:40 1:22:30  
76 69 H24 Jürgen Van Linden Deurne BEL 00:30:26 81 00:04:52 109 03:07:43 76 03:43:00 77 00:05:23 99 01:47:59 72 05:36:21 1:23:12  
77 34 H24 Jos Postma Leeuwarden NED 00:32:24 77 00:02:31 44 03:08:26 80 03:43:20 79 00:03:32 43 01:50:09 79 05:36:59 1:23:50  
78 93 H24 Youri van Oppen Stein Lb NED 00:34:23 94 00:02:27 42 03:09:07 82 03:45:56 84 00:03:25 39 01:48:06 73 05:37:26 1:24:17  
79 127 H24 Maarten Briers Tongeren BEL 00:32:57 97 00:04:14 105 03:16:08 92 03:53:18 93 00:04:15 79 01:41:55 53 05:39:27 1:26:18  
80 131 H24 Martien van Hoof Deurne NED 00:33:30 99 00:03:43 95 03:04:07 63 03:41:19 73 00:03:59 64 01:55:51 88 05:41:08 1:27:58  
81 51 H24 Gerd Beyaert Merksem BEL 00:28:47 64 00:04:09 102 03:07:51 77 03:40:46 70 00:03:59 63 01:58:15 90 05:42:59 1:29:50  
82 134 H24 Rob Pols Amsterdam NED 00:36:48 107 00:03:09 78 03:17:39 95 03:57:35 99 00:04:37 89 01:41:51 52 05:44:02 1:30:53  
83 68 H24 Peter Winters Bornerbroek NED 00:34:32 101 00:03:02 68 03:16:15 93 03:53:48 94 00:04:11 72 01:47:53 70 05:45:51 1:32:42  
84 65 H24 Rik van Arnhem Weesp NED 00:32:39 83 00:02:57 66 03:21:13 100 03:56:48 98 00:03:24 38 01:46:20 63 05:46:31 1:33:22  
85 107 H24 Jurgen Schroll Elsloo Lb NED 00:28:39 47 00:02:33 46 03:09:46 84 03:40:57 72 00:03:47 54 02:02:24 97 05:47:07 1:33:58  
86 58 H24 Tieme Roosjen Hengelo Ov NED 00:34:58 110 00:06:11 115 03:06:08 72 03:47:16 87 00:07:22 108 01:55:28 87 05:50:05 1:36:56  
87 90 H24 Herbert Idink Arnhem NED 00:29:54 70 00:04:14 106 03:16:49 94 03:50:56 91 00:06:17 106 01:54:22 86 05:51:35 1:38:25  
88 145 H24 Cédric Fransaert Braine-l'Alleud BEL 00:30:23 68 00:03:16 81 03:12:53 88 03:46:31 86 00:04:26 85 02:00:57 94 05:51:52 1:38:43  
89 82 H24 Michiel Van de Vyver Sint-Gillis-Waas BEL 00:32:27 91 00:03:51 97 03:18:10 97 03:54:27 95 00:04:14 77 01:53:22 84 05:52:03 1:38:53  
90 35 H24 Bart Veilbrief Amsterdam NED 00:36:37 111 00:05:06 111 03:14:00 89 03:55:43 97 00:04:43 94 01:52:59 83 05:53:23 1:40:14  
91 61 H24 Edwin Bruggeman Roeselare BEL 00:31:23 71 00:02:54 65 03:14:27 90 03:48:43 89 00:04:12 74 02:01:50 96 05:54:45 1:41:35  
92 83 H24 Guy Schrooten Geleen NED 00:29:41 54 00:02:20 37 03:15:33 91 03:47:33 88 00:04:02 65 02:03:38 98 05:55:12 1:42:03  
93 76 H24 Dimitri Hekker Nijmegen NED 00:29:38 63 00:03:06 75 03:12:35 87 03:45:18 83 00:04:27 86 02:05:41 99 05:55:25 1:42:16  
94 146 H24 Robin van Horn Almere NED 00:32:35 82 00:02:50 60 03:17:50 96 03:53:14 92 00:05:39 102 01:57:32 89 05:56:24 1:43:15  
95 114 H24 Nicolas Demey Brussel BEL 00:33:22 98 00:03:51 96 03:24:51 103 04:02:03 102 00:04:52 96 01:50:38 81 05:57:31 1:44:22  
96 79 H24 Ronny de Groot Eindhoven NED 00:35:39 105 00:03:31 87 03:23:55 102 04:03:04 103 00:05:46 104 01:49:10 75 05:57:59 1:44:49  
97 56 H24 Maarten Jonkers Rotterdam NED 00:35:38 108 00:05:12 113 03:09:23 83 03:50:11 90 00:05:44 103 02:07:32 100 06:03:26 1:50:17  
98 123 H24 Pieter Jorissen Hasselt BEL 00:35:24 106 00:04:04 100 03:18:49 99 03:58:16 100 00:03:50 57 02:01:33 95 06:03:38 1:50:28  
99 50 H24 William Van de Gaer Rillaar BEL 00:33:10 93 00:03:24 84 03:18:20 98 03:54:52 96 00:05:04 97 02:09:04 102 06:08:59 1:55:50  
100 75 H24 Edwin de Lange Almere NED 00:32:11 92 00:04:08 101 03:23:15 101 03:59:34 101 00:07:03 107 02:12:24 103 06:19:01 2:05:51  
101 120 H24 Peter Walas Leiden NED 00:37:03 109 00:04:00 99 03:39:45 108 04:20:46 108 00:04:44 95 02:00:30 93 06:25:59 2:12:50  
102 104 H24 Bart Stolmeijer Ouderkerk aan de Amstel NED 00:39:56 113 00:03:09 77 03:44:59 110 04:28:03 109 00:03:45 53 01:59:11 91 06:30:59 2:17:49  
103 98 H24 Sander de Wijer Oud Zuilen NED 00:37:41 115 00:07:30 117 03:32:43 107 04:17:53 106 00:07:39 109 02:09:00 101 06:34:32 2:21:22  
104 89 H24 Emile van Bergen Rotterdam NED 00:37:35 114 00:06:48 116 03:28:54 106 04:13:16 105 00:08:40 110 02:17:53 105 06:39:47 2:26:38  
105 115 H24 Ciprian Strejac Zelzate BEL 00:49:11 117 00:04:27 107 03:26:12 104 04:19:48 107 00:05:09 98 02:15:22 104 06:40:18 2:27:09  
106 97 H24 Thijs Offermans Brunssum NED 00:37:51 112 00:04:36 108 03:28:02 105 04:10:28 104 00:05:31 101 02:27:39 106 06:43:38 2:30:28  
107 13 H24 Terrence Olaria Eindhoven NED 00:20:43 1 00:01:39 5 02:34:12 3 02:56:33 3 00:02:47 12   0      
108 130 H24 Dirk Dexters Maasmechelen BEL 00:25:49 32 00:03:10 79 02:43:53 15 03:12:51 16 00:03:36 47   0      
109 62 H24 Willem van der Sterren Zwolle NED 00:24:20 22 00:02:47 56 02:54:01 44 03:21:07 35 00:04:36 88   0      
110 45 H24 Richard Hulzebosch Beilen NED 00:41:25 116 00:05:52 114 03:41:21 109 04:28:37 110 00:05:27 100   0      
111 111 H24 Nelis Pex Scherpenheuvel BEL 00:21:08 4 00:02:15 31   0   0   0   0      
112 150 H24 Maarten van Kooij Maastricht NED 00:33:21 85 00:02:24 40   0   0   0   0      
113 117 H24 Jan Maurits de Jonge Amsterdam NED 00:24:18 15 00:01:52 12   0   0   0   0      
114 16 H24 Pim ten Brinke Holten NED 00:23:33 12 00:01:52 11   0   0   0   0      
115 108 H24 Remco Kemper Lemelerveld NED 00:26:01 25 00:02:19 35   0   0   0   0      
116 122 H24 Jeffrey van Horn Almere NED 00:25:47 23 00:01:53 14   0   0   0   0      
117 95 H24 Sjoerd Janssen Rotterdam NED 00:35:39 104 00:03:06 74   0   0   0   0      
 

Mannen 40-49 jr
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 4 H40 Dave Rost Rijkevoort NED 00:22:29 1 00:01:28 1 02:33:58 1 02:57:55 1 00:02:46 5 01:21:30 3 04:22:10    
2 5 H40 Dirk Wijnalda Bunnik NED 00:25:09 4 00:01:29 2 02:35:20 2 03:01:57 2 00:02:37 1 01:20:27 1 04:25:00 2:51  
3 14 H40 Carlo Pullens Oss NED 00:23:03 2 00:02:04 11 02:39:55 3 03:05:01 3 00:02:46 4 01:21:25 2 04:29:10 7:01  
4 216 H40 Wim Martens Rum (Innsbruck) AUT 00:23:35 3 00:02:24 29 02:44:02 5 03:10:00 4 00:03:20 16 01:33:50 19 04:47:09 25:00  
5 203 H40 Kor Broers Lemmer NED 00:25:58 10 00:01:46 3 02:45:09 8 03:12:52 6 00:03:14 11 01:31:28 12 04:47:32 25:23  
6 214 H40 Leon van der Wilde Vlaardingen NED 00:24:23 6 00:02:23 28 02:53:41 22 03:20:25 13 00:03:12 9 01:27:04 5 04:50:40 28:30  
7 267 H40 Marcel ten Wolde Groningen NED 00:29:35 33 00:01:49 4 02:49:39 12 03:21:02 17 00:02:43 3 01:26:59 4 04:50:43 28:34  
8 234 H40 Ralf Nüttgens Übach-Palenberg GER 00:28:29 26 00:02:13 19 02:45:07 7 03:15:47 8 00:03:30 24 01:31:50 14 04:51:07 28:57  
9 238 H40 Frederiek Devoldere Kortrijk BEL 00:25:24 9 00:02:03 10 02:49:55 13 03:17:22 11 00:03:14 10 01:30:50 11 04:51:25 29:15  
10 215 H40 Jan Stehouwer Leusden NED 00:24:44 8 00:02:34 35 02:46:29 9 03:13:46 7 00:02:54 6 01:34:55 21 04:51:34 29:25  
11 247 H40 Nico Verkade Noordwijk Zh NED 00:25:49 14 00:02:06 12 02:48:05 10 03:15:59 9 00:03:11 8 01:32:55 16 04:52:03 29:54  
12 242 H40 Thomas van der Wal Klazienaveen NED 00:27:17 18 00:02:22 27 02:50:52 16 03:20:31 15 00:03:23 18 01:29:55 8 04:53:48 31:39  
13 269 H40 Koen Spoorenberg Landsmeer NED 00:25:57 13 00:01:57 6 02:42:51 4 03:10:44 5 00:03:37 29 01:43:24 44 04:57:45 35:35  
14 239 H40 Jos Broeren 's-Hertogenbosch NED 00:29:03 51 00:03:50 83 02:49:37 11 03:22:29 19 00:05:17 80 01:30:17 9 04:58:02 35:52  
15 278 H40 Ivar Brinkman Amsterdam NED 00:24:34 5 00:02:07 14 02:53:49 23 03:20:30 14 00:03:28 22 01:34:58 22 04:58:55 36:45  
16 194 H40 Paul Versteegen Horst NED 00:29:06 32 00:02:11 18 02:55:29 27 03:26:45 23 00:03:32 26 01:30:17 10 05:00:33 38:23  
17 277 H40 Vincent van Lieshout Beek Lb NED 00:28:59 43 00:03:22 57 02:45:00 6 03:17:20 10 00:04:08 43 01:39:21 30 05:00:49 38:39  
18 240 H40 Maarten Krijnen Hellevoetsluis NED 00:27:49 24 00:02:47 41 02:57:15 33 03:27:50 25 00:03:26 20 01:32:55 17 05:04:10 42:01  
19 191 H40 Gert Moonen Mechelen BEL 00:29:27 56 00:03:46 77 02:57:57 35 03:31:09 38 00:03:39 31 01:29:28 7 05:04:16 42:06  
20 205 H40 Rene Hol Heerhugowaard NED 00:26:20 20 00:03:27 66 02:50:49 15 03:20:35 16 00:03:32 27 01:40:10 34 05:04:17 42:08  
21 272 H40 Vincent Hentzepeter Westerhaar-Vriezenv Wijk NED 00:30:27 45 00:01:57 5 02:58:09 38 03:30:32 35 00:02:43 2 01:31:50 13 05:05:04 42:54  
22 241 H40 Gudy Verluyten Laakdal BEL 00:25:55 16 00:03:20 55 02:51:59 17 03:21:13 18 00:04:22 53 01:40:11 35 05:05:45 43:36  
23 17 H40 Marco Hoogenraad Rijswijk Zh NED 00:29:52 55 00:03:17 54 02:50:02 14 03:23:11 20 00:03:38 30 01:39:06 27 05:05:54 43:45  
24 232 H40 Auke Geurts Amsterdam NED 00:27:33 28 00:03:13 52 02:54:49 25 03:25:34 22 00:03:00 7 01:39:20 29 05:07:53 45:44  
25 275 H40 Patrick Bruynbroeck Astene BEL 00:30:24 69 00:04:23 99 02:55:01 26 03:29:47 33 00:03:15 12 01:39:51 32 05:12:53 50:43  
26 274 H40 Johan van Eemeren Helmond NED 00:30:16 68 00:04:27 101 02:53:24 21 03:28:06 26 00:03:55 41 01:41:27 37 05:13:28 51:18  
27 263 H40 Charles Lindelauf Bilzen BEL 00:25:50 22 00:04:08 93 02:54:39 24 03:24:36 21 00:04:24 58 01:45:57 50 05:14:56 52:47  
28 227 H40 Rober Mijwaart Huizen NED 00:25:42 12 00:02:07 13 02:52:00 18 03:19:48 12 00:04:23 56 01:50:51 65 05:15:02 52:52  
29 184 H40 Peter Bil Sneek NED 00:32:00 73 00:03:25 64 02:53:01 20 03:28:25 27 00:03:53 39 01:43:31 45 05:15:48 53:39  
30 224 H40 Johan Meijndert Heerjansdam NED 00:25:51 15 00:02:21 25 03:00:30 46 03:28:41 28 00:04:13 46 01:43:14 43 05:16:07 53:58  
31 202 H40 John Rave Apeldoorn NED 00:28:21 40 00:03:24 62 03:01:16 47 03:32:59 42 00:03:18 14 01:40:05 33 05:16:22 54:12  
32 262 H40 Luc Van Reeth Oostmalle BEL 00:28:30 29 00:02:22 26 02:59:22 45 03:30:13 34 00:03:19 15 01:43:10 42 05:16:41 54:32  
33 284 H40 Michel Kandel Oberriet SUI 00:27:08 21 00:02:47 40 03:05:17 59 03:35:11 47 00:03:30 23 01:38:03 24 05:16:43 54:33  
34 260 H40 Martin van der Duim Drachten NED 00:29:08 39 00:02:34 34 02:57:58 36 03:29:40 31 00:03:17 13 01:44:16 47 05:17:11 55:02  
35 287 H40 Stefan Creemers Kessel Lo BEL 00:28:01 34 00:03:28 67 03:04:09 55 03:35:37 48 00:03:48 34 01:38:02 23 05:17:26 55:17  
36 283 H40 Aad Geluk Hendrik-Ido-Ambacht NED 00:31:24 60 00:02:17 20 02:57:34 34 03:31:14 39 00:03:27 21 01:42:48 38 05:17:28 55:19  
37 276 H40 Marc Schouten Weesp NED 00:29:52 52 00:03:02 46 02:56:28 29 03:29:21 29 00:04:53 75 01:43:54 46 05:18:06 55:57  
38 248 H40 Gerard van de Grift Leersum NED 00:32:52 78 00:03:06 48 02:58:53 41 03:34:50 45 00:04:23 55 01:39:44 31 05:18:56 56:46  
39 186 H40 Marco Douma Joure NED 00:37:06 97 00:02:42 37 02:52:45 19 03:32:32 41 00:03:49 36 01:43:01 41 05:19:21 57:12  
40 208 H40 Ton van Vliet Schiedam NED 00:29:21 35 00:02:10 16 02:58:12 39 03:29:41 32 00:04:32 64 01:46:26 54 05:20:38 58:29  
41 290 H40 Mark Lodewijks Purmerend NED 00:28:28 36 00:03:10 50 02:59:14 42 03:30:50 36 00:05:47 89 01:45:55 49 05:22:31 1:00:22  
42 199 H40 Didier Fontaine Leerbeek BEL 00:33:03 76 00:02:33 32 02:59:19 43 03:34:55 46 00:04:45 72 01:42:59 40 05:22:38 1:00:29  
43 246 H40 Erik Boer Rotterdam NED 00:33:20 77 00:02:33 31 02:56:28 30 03:32:20 40 00:04:30 62 01:46:22 53 05:23:12 1:01:02  
44 223 H40 Eric Hermans Stein Lb NED 00:27:32 17 00:01:58 8 03:11:35 72 03:41:04 64 00:04:16 49 01:38:44 26 05:24:03 1:01:53  
45 244 H40 Frank Bouwkamp Breda NED 00:27:29 19 00:02:17 21 02:57:00 32 03:26:46 24 00:03:31 25 01:54:39 76 05:24:55 1:02:46  
46 207 H40 Christoph Wieland Kreuzau GER 00:30:14 48 00:02:27 30 03:04:13 56 03:36:52 51 00:03:43 32 01:44:36 48 05:25:10 1:03:00  
47 230 H40 George de Jong Beek gem Montferland NED 00:27:36 30 00:03:24 63 03:05:58 60 03:36:57 52 00:05:47 87 01:42:59 39 05:25:42 1:03:33  
48 226 H40 Marco van Nek Purmerend NED 00:32:48 95 00:06:18 112 03:12:18 74 03:51:23 81 00:05:18 81 01:29:14 6 05:25:55 1:03:45  
49 294 H40 Frank Lenaerts Rijkevorsel BEL 00:31:31 71 00:03:35 71 03:06:15 62 03:41:21 66 00:04:14 47 01:40:46 36 05:26:19 1:04:10  
50 288 H40 Jan Willem de Bos Groningen NED 00:29:07 46 00:03:25 65 02:56:55 31 03:29:26 30 00:04:31 63 01:53:23 72 05:27:20 1:05:11  
51 236 H40 Guido Van de Velde Kruibeke BEL 00:34:50 91 00:03:24 61 03:12:27 75 03:50:40 79 00:04:24 57 01:32:54 15 05:27:58 1:05:48  
52 221 H40 Ton van Leeuwen Amsterdam NED 00:29:31 47 00:03:02 45 03:13:15 77 03:45:47 72 00:03:52 38 01:38:32 25 05:28:10 1:06:01  
53 185 H40 Hans-Peter van den Akker Gorinchem NED 00:29:09 53 00:03:47 78 02:57:58 37 03:30:54 37 00:06:59 98 01:50:34 63 05:28:26 1:06:16  
54 255 H40 Stef Materné Rotselaar BEL 00:32:32 89 00:04:55 106 03:11:07 71 03:48:32 76 00:06:17 94 01:33:38 18 05:28:26 1:06:17  
55 249 H40 Michel Siep Rotterdam NED 00:28:53 37 00:02:46 39 03:07:14 65 03:38:51 55 00:04:21 52 01:46:12 52 05:29:23 1:07:14  
56 231 H40 Leon Huisman Heerhugowaard NED 00:34:02 88 00:03:22 58 03:03:24 52 03:40:47 63 00:03:53 40 01:45:59 51 05:30:38 1:08:29  
57 190 H40 René Rozendaal Gorinchem NED 00:29:19 57 00:03:55 86 03:06:12 61 03:39:25 59 00:03:50 37 01:47:26 55 05:30:40 1:08:30  
58 175 H40 John van Berne Rosmalen NED 00:33:04 80 00:03:08 49 03:02:54 50 03:39:05 58 00:04:26 59 01:47:49 56 05:31:19 1:09:10  
59 289 H40 Johan Heylen Bierbeek BEL 00:28:42 50 00:04:09 94 03:18:25 84 03:51:15 80 00:05:51 90 01:34:42 20 05:31:46 1:09:37  
60 222 H40 Henk Gerritsen Elst Ut NED 00:28:28 25 00:02:10 17 03:09:44 69 03:40:21 60 00:03:33 28 01:48:01 57 05:31:53 1:09:44  
61 192 H40 Moul Kaewkokua 's-Gravenhage NED 00:32:14 63 00:02:08 15 03:01:48 48 03:36:10 49 00:03:46 33 01:54:44 78 05:34:38 1:12:29  
62 291 H40 Rense Veenstra Haren Gn NED 00:31:47 67 00:02:54 42 03:06:29 63 03:41:09 65 00:04:08 44 01:49:52 61 05:35:09 1:13:00  
63 258 H40 Robbert Claassen Naarden NED 00:40:19 109 00:03:59 89 02:56:24 28 03:40:41 62 00:05:00 78 01:49:54 62 05:35:34 1:13:25  
64 178 H40 Patrick van den kerkhof Spijkenisse NED 00:35:07 93 00:03:43 76 02:59:22 44 03:38:12 54 00:06:03 93 01:53:50 74 05:38:04 1:15:55  
65 285 H40 Uwe Jakubowski Willich GER 00:27:12 49 00:05:36 108 03:03:36 54 03:36:24 50 00:04:42 71 01:57:03 84 05:38:08 1:15:59  
66 212 H40 Bart Geeringhs Lommel BEL 00:30:30 70 00:04:29 102 03:09:42 68 03:44:40 70 00:04:09 45 01:49:34 60 05:38:22 1:16:12  
67 195 H40 Erik de Vos Krommenie NED 00:33:41 85 00:03:03 47 03:06:51 64 03:43:34 69 00:04:37 69 01:51:39 67 05:39:49 1:17:39  
68 183 H40 Guido Goeting Gouda NED 00:33:32 81 00:02:42 38 03:04:19 57 03:40:32 61 00:04:17 50 01:55:02 80 05:39:51 1:17:41  
69 261 H40 Bart Zwagemaker Castricum NED 00:30:38 62 00:03:41 75 03:13:01 76 03:47:18 73 00:04:58 77 01:49:03 59 05:41:18 1:19:09  
70 265 H40 Jos van der Velden Almere NED 00:29:51 58 00:03:34 70 03:09:32 67 03:42:56 68 00:04:48 73 01:54:29 75 05:42:13 1:20:03  
71 271 H40 Yorck Wurms Watermael-Boitsfort BEL 00:28:25 27 00:02:20 24 03:03:11 51 03:33:55 44 00:03:24 19 02:05:04 91 05:42:22 1:20:12  
72 282 H40 Gert Terlouw Bodegraven NED 00:23:50 7 00:02:59 43 03:21:49 87 03:48:38 77 00:05:31 85 01:48:17 58 05:42:25 1:20:15  
73 177 H40 Ron Schwab Almere NED 00:28:57 59 00:04:40 103 03:11:58 73 03:45:34 71 00:05:27 83 01:52:47 71 05:43:47 1:21:38  
74 259 H40 Marc van Alst Arnhem NED 00:32:24 79 00:03:38 73 03:02:51 49 03:38:53 56 00:04:15 48 02:04:09 90 05:47:16 1:25:07  
75 268 H40 Ruud Boot Purmerend NED 00:29:13 54 00:03:49 80 03:31:07 97 04:04:07 90 00:04:55 76 01:39:10 28 05:48:11 1:26:02  
76 181 H40 Simon Verzijl Kockengen NED 00:32:38 83 00:03:55 87 03:15:55 80 03:52:28 82 00:04:35 67 01:52:25 68 05:49:26 1:27:17  
77 252 H40 Ferry De Graaf Hellevoetsluis NED 00:33:06 87 00:03:49 81 03:18:53 85 03:55:48 85 00:04:33 65 01:50:53 66 05:51:12 1:29:03  
78 225 H40 Paul van der Zee Rotterdam NED 00:35:52 98 00:04:06 92 03:13:34 79 03:53:31 83 00:06:21 96 01:52:33 70 05:52:24 1:30:15  
79 187 H40 Jos van de Pol Sint Maarten NED 00:32:52 86 00:04:02 90 03:13:32 78 03:50:25 78 00:05:47 88 01:59:26 87 05:55:37 1:33:28  
80 182 H40 Bart Vangeel Geel BEL 00:35:10 96 00:03:59 88 03:16:00 81 03:55:08 84 00:04:34 66 01:56:11 82 05:55:52 1:33:43  
81 281 H40 Stéphane Ahn Saint-Servais BEL 00:33:01 84 00:03:38 74 03:10:44 70 03:47:22 74 00:06:18 95 02:03:12 89 05:56:51 1:34:41  
82 279 H40 Dirk van Hoek Weesp NED 00:32:37 82 00:03:48 79 03:29:38 96 04:06:02 91 00:04:51 74 01:50:39 64 06:01:30 1:39:21  
83 200 H40 Harm Peters Waalre NED 00:30:16 64 00:04:18 97 03:24:18 88 03:58:51 86 00:04:35 68 01:58:14 85 06:01:40 1:39:31  
84 218 H40 Martin van Straten Almere NED 00:31:44 75 00:03:51 84 03:26:03 90 04:01:37 89 00:05:28 84 01:54:40 77 06:01:44 1:39:35  
85 189 H40 Erik Ombelets Nieuwrode BEL 00:39:24 107 00:04:05 91 03:17:34 83 04:01:03 88 00:04:22 54 01:56:31 83 06:01:55 1:39:46  
86 256 H40 Robbert Wagemaker Rijssen NED 00:29:13 41 00:02:34 33 03:16:39 82 03:48:25 75 00:04:28 60 02:13:37 96 06:06:29 1:44:20  
87 264 H40 Paul Bongenberg Hürth GER 00:34:16 94 00:04:50 104 03:31:15 98 04:10:19 95 00:05:19 82 01:53:35 73 06:09:12 1:47:03  
88 180 H40 Johan Monden Etten-Leur NED 00:37:14 106 00:05:32 107 03:28:46 94 04:11:30 97 00:04:30 61 01:58:32 86 06:14:31 1:52:22  
89 201 H40 Leslie Helleman Numansdorp NED 00:35:20 102 00:06:05 110 03:25:40 89 04:07:05 92 00:13:16 101 01:55:56 81 06:16:15 1:54:06  
90 209 H40 Johnny van Beers Heerhugowaard NED 00:33:08 74 00:02:19 23 03:36:59 101 04:12:26 98 00:03:56 42 02:00:05 88 06:16:26 1:54:16  
91 217 H40 Kjeld van Hees Utrecht NED 00:30:18 66 00:04:22 98 03:43:23 103 04:18:02 100 00:06:30 97 01:52:25 69 06:16:56 1:54:46  
92 254 H40 Sander Daams Stein Lb NED 00:27:37 31 00:03:28 68 03:07:53 66 03:38:57 57 00:05:40 86 02:34:53 100 06:19:29 1:57:20  
93 292 H40 Pieter van Zijl Ede Gld NED 00:38:06 105 00:04:24 100 03:36:50 100 04:19:19 103 00:05:56 91 01:54:55 79 06:20:09 1:58:00  
94 228 H40 Frank Potreck Wesseling GER 00:37:22 103 00:04:52 105 03:28:30 93 04:10:43 96 00:04:21 51 02:07:07 93 06:22:10 2:00:00  
95 193 H40 Raymond Haagmans Nuth NED 00:36:47 99 00:03:50 82 03:19:36 86 04:00:12 87 00:06:01 92 02:16:14 98 06:22:27 2:00:17  
96 179 H40 Mark Schoonhoven Rotterdam NED 00:35:45 90 00:02:18 22 03:31:50 99 04:09:51 94 00:03:49 35 02:11:48 95 06:25:27 2:03:18  
97 235 H40 Ernesto Zafra Rotterdam NED 00:38:46 104 00:03:35 72 03:26:06 91 04:08:26 93 00:05:15 79 02:14:56 97 06:28:36 2:06:26  
98 233 H40 Martin de Groot Monnickendam NED 00:44:28 112 00:04:17 96 03:29:22 95 04:18:06 101 00:04:42 70 02:07:05 92 06:29:52 2:07:42  
99 266 H40 Elmar Beekman Maastricht NED 00:34:38 101 00:06:16 111 03:37:20 102 04:18:13 102 00:08:19 100 02:10:09 94 06:36:40 2:14:31  
100 250 H40 Jörgen Schagen Lelystad NED 00:40:21 110 00:04:15 95 03:28:19 92 04:12:54 99 00:07:28 99 02:16:56 99 06:37:17 2:15:07  
101 273 H40 Lion Wildenburg Delft NED 00:30:20 61 00:03:32 69 03:03:25 53 03:37:17 53 00:03:22 17   0      
102 253 H40 Ronald Tijsseling Vierpolders NED 00:31:49 72 00:03:20 56 02:58:36 40 03:33:45 43   0   0      
103 211 H40 Frank Struker Braamt NED 00:35:02 92 00:03:23 59 03:04:24 58 03:42:48 67   0   0      
104 198 H40 Robin Vogel Vlissingen NED 00:31:25 65 00:03:12 51   0   0   0   0      
105 237 H40 Dennis Sleeuwenhoek Almere NED 00:29:21 44 00:03:01 44   0   0   0   0      
106 213 H40 Mario Vrouwenvelder Almere NED 00:38:00 108 00:06:01 109   0   0   0   0      
107 188 H40 Robert Vis Monster NED 00:43:46 111 00:03:52 85   0   0   0   0      
108 280 H40 Dennis Heer Almere NED 00:29:44 38 00:01:58 7   0   0   0   0      
109 286 H40 Gerry van Gastel Kaatsheuvel NED 00:27:01 23 00:03:17 53   0   0   0   0      
110 196 H40 Danny Van Genechten Herselt BEL 00:28:45 42 00:03:24 60   0   0   0   0      
111 204 H40 Gosse Beerda Amsterdam NED 00:25:47 11 00:01:59 9   0   0   0   0      
112 206 H40 Han Vaalt Bornerbroek NED 00:38:17 100 00:02:37 36   0   0   0   0      
 

Mannen 50-59 jr
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 385 H50 Peter van Egdom Veenendaal NED 00:25:06 3 00:02:13 5 02:59:17 11 03:26:36 5 00:03:38 4 01:20:37 1 04:50:50    
2 338 H50 Manuel Dequero Vazquez Muiden NED 00:25:56 5 00:02:21 8 02:47:46 1 03:16:03 1 00:03:55 10 01:34:36 6 04:54:32 3:43  
3 368 H50 Peter van Ravenswaaij Groningen NED 00:27:16 7 00:01:58 2 02:53:04 2 03:22:17 2 00:02:55 2 01:34:21 5 04:59:32 8:43  
4 337 H50 Gerard Terwisscha van Scheltinga Haren Gn NED 00:30:49 21 00:02:24 9 02:53:37 3 03:26:49 6 00:03:53 8 01:32:29 2 05:03:10 12:20  
5 343 H50 Rene Wijnen Heusden gem Asten NED 00:26:38 6 00:02:12 3 02:54:26 4 03:23:15 4 00:02:53 1 01:38:28 8 05:04:35 13:45  
6 347 H50 Chris Borsch Weesp NED 00:30:22 18 00:02:13 4 02:56:40 7 03:29:14 8 00:04:33 26 01:35:25 7 05:09:10 18:21  
7 319 H50 Michel de Gier Kwintsheul NED 00:25:12 4 00:02:40 11 02:55:18 6 03:23:10 3 00:03:39 6 01:44:16 11 05:11:04 20:14  
8 342 H50 Wim van Hilst Steenderen NED 00:28:34 14 00:03:03 18 03:02:33 15 03:34:09 13 00:05:14 34 01:34:10 4 05:13:32 22:43  
9 321 H50 André Veldman Reeuwijk NED 00:27:53 13 00:03:32 25 03:10:29 23 03:41:54 22 00:03:38 5 01:32:43 3 05:18:15 27:25  
10 336 H50 Paul Nijveldt Almere NED 00:27:34 10 00:02:52 15 02:59:52 12 03:30:18 10 00:04:32 24 01:45:01 14 05:19:50 29:00  
11 323 H50 Leon Hoogervorst Noordwijkerhout NED 00:27:55 12 00:02:59 17 02:59:06 10 03:29:58 9 00:04:56 30 01:47:54 16 05:22:47 31:58  
12 330 H50 Marten Mosch Krommenie NED 00:24:08 2 00:01:52 1 03:07:25 19 03:33:25 12 00:03:47 7 01:47:22 15 05:24:32 33:43  
13 358 H50 Peter Dullaart Krimpen aan den IJssel NED 00:31:37 25 00:02:46 14 02:54:49 5 03:29:12 7 00:04:28 22 01:52:08 21 05:25:47 34:57  
14 351 H50 Albert Corveleijn Spijkenisse NED 00:29:43 16 00:02:43 13 02:58:28 8 03:30:52 11 00:04:14 18 01:52:48 22 05:27:54 37:04  
15 355 H50 Nils Kaan Heerhugowaard NED 00:26:46 9 00:03:07 19 03:04:45 18 03:34:37 14 00:04:02 13 01:49:37 17 05:28:15 37:25  
16 356 H50 Arno Skrabanja Cadier en Keer NED 00:30:53 24 00:03:08 20 03:09:15 21 03:43:14 24 00:03:22 3 01:41:57 10 05:28:32 37:43  
17 325 H50 Bram Couperus Santpoort-Noord NED 00:29:28 19 00:03:16 21 03:14:09 30 03:46:52 27 00:04:27 20 01:39:53 9 05:31:10 40:21  
18 365 H50 Uli Blank Kronberg GER 00:32:58 32 00:03:33 26 02:58:52 9 03:35:22 15 00:04:10 15 01:54:42 26 05:34:13 43:24  
19 353 H50 Hans de Groot Uithoorn NED 00:28:51 17 00:03:38 27 03:09:06 20 03:41:34 21 00:04:49 29 01:50:17 19 05:36:39 45:50  
20 360 H50 Rene van Rouendal Almere NED 00:29:52 20 00:03:20 22 03:15:35 31 03:48:46 29 00:04:30 23 01:44:19 12 05:37:34 46:45  
21 350 H50 Jan Cuijpers Lanaken BEL 00:28:24 23 00:05:00 39 03:02:49 16 03:36:12 16 00:05:56 37 01:59:33 28 05:41:40 50:51  
22 362 H50 Ronald de Jong Purmerend NED 00:28:11 11 00:02:42 12 03:11:59 27 03:42:50 23 00:04:27 21 01:54:41 25 05:41:58 51:09  
23 344 H50 Marco Jans Well Lb NED 00:36:39 42 00:03:48 29 03:12:55 29 03:53:22 31 00:04:48 28 01:44:30 13 05:42:39 51:50  
24 341 H50 Boy van Oppen Stein Lb NED 00:26:45 8 00:02:58 16 03:10:31 24 03:40:12 18 00:04:36 27 01:59:04 27 05:43:51 53:01  
25 331 H50 Jim Hagenstein Weesp NED 00:33:46 33 00:03:39 28 03:02:55 17 03:40:19 19 00:04:14 17 01:59:59 30 05:44:31 53:42  
26 348 H50 Norbert van der Plas Rosmalen NED 00:32:17 35 00:06:08 42 03:00:03 13 03:38:28 17 00:05:38 35 02:00:51 31 05:44:56 54:07  
27 326 H50 Theo van de Ven Rotterdam NED 00:31:47 29 00:03:59 31 03:11:28 25 03:47:13 28 00:04:12 16 01:54:35 24 05:46:00 55:10  
28 322 H50 Klaas Dekker Zaandam NED 00:36:13 36 00:02:18 7 03:02:26 14 03:40:56 20 00:03:53 9 02:11:48 35 05:56:36 1:05:46  
29 367 H50 Michel Mulder Zwaag NED 00:32:03 31 00:04:25 36 03:09:41 22 03:46:08 26 00:05:02 32 02:10:46 34 06:01:56 1:11:06  
30 327 H50 Henry Verbugt Griendtsveen NED 00:35:12 39 00:04:16 35 03:27:33 36 04:07:00 35 00:04:59 31 01:50:03 18 06:02:01 1:11:12  
31 324 H50 Johan Visschers Elsloo Lb NED 00:31:22 27 00:03:30 23 03:24:12 35 03:59:03 34 00:03:57 11 01:59:52 29 06:02:52 1:12:03  
32 357 H50 Willem van der Voort Schagen NED 00:31:17 28 00:04:26 37 03:17:43 32 03:53:26 32 00:04:10 14 02:05:50 32 06:03:25 1:12:36  
33 316 H50 Rob Wijfje Nieuwkoop NED 00:36:19 41 00:04:02 33 03:11:57 26 03:52:17 30 00:06:45 39 02:08:05 33 06:07:06 1:16:17  
34 361 H50 Her Tesselaar Heerhugowaard NED 00:52:45 47 00:06:38 43 03:22:41 33 04:22:03 40 00:04:01 12 01:50:52 20 06:16:55 1:26:06  
35 328 H50 Hugo van Schayik Langenboom NED 00:39:44 45 00:08:37 47 03:32:48 39 04:21:08 39 00:08:22 42 01:53:37 23 06:23:06 1:32:17  
36 315 H50 Harry Scholten Weesp NED 00:35:21 40 00:04:54 38 03:31:02 38 04:11:16 37 00:04:32 25 02:15:24 36 06:31:11 1:40:22  
37 363 H50 René Menke Haarlem NED 00:32:44 37 00:05:51 41 03:29:28 37 04:08:02 36 00:07:30 40 02:26:41 39 06:42:12 1:51:23  
38 354 H50 Piet Dewaide Purmerend NED 00:32:21 30 00:04:01 32 03:47:37 41 04:23:58 41 00:05:49 36 02:24:36 38 06:54:22 2:03:33  
39 317 H50 Dany Van de Ven Zichem BEL 00:33:43 44 00:08:21 46 03:33:14 40 04:15:17 38 00:09:27 43 02:44:28 41 07:09:12 2:18:23  
40 339 H50 Peter Kirberich Viersen GER 00:45:18 46 00:07:03 44 03:56:19 43 04:48:39 43 00:06:44 38 02:19:56 37 07:15:18 2:24:29  
41 364 H50 Ron Witteman Velserbroek NED 00:33:46 43 00:07:29 45 03:55:18 42 04:36:32 42 00:07:43 41 02:38:55 40 07:23:09 2:32:19  
42 340 H50 Gerard Brouwer Hilversum NED 00:29:48 22 00:03:31 24 03:12:28 28 03:45:45 25 00:05:11 33   0      
43 318 H50 Jos van Langh Helmond NED 00:30:48 26 00:03:50 30 03:23:36 34 03:58:13 33 00:04:17 19   0      
44 352 H50 Peter van der Putten Beek en Donk NED 00:32:30 34 00:05:19 40   0   0   0   0      
45 346 H50 Gerard Gijzen Urmond NED 00:29:07 15 00:02:32 10   0   0   0   0      
46 359 H50 Tonnie Rooijendijk Zeeland NED 00:23:14 1 00:02:14 6   0   0   0   0      
47 349 H50 Jan de Kleijn Druten NED 00:34:41 38 00:04:15 34   0   0   0   0      
48 366 H50 Wim Olsthoorn Amersfoort NED   0   0   0   0   0   0      
49 345 H50 Huub Biro Geulle NED   0   0   0   0   0   0     x
 

Mannen 60-69 jr
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 378 H60 Ad Schoonderbeek Waalwijk NED 00:26:59 1 00:02:52 2 03:23:03 3 03:52:53 2 00:05:13 2 01:56:48 2 05:54:52    
2 380 H60 Josef Derks Kevelaer GER 00:43:18 6 00:07:03 6 03:21:21 2 04:11:42 3 00:06:08 4 01:56:20 1 06:14:09 19:17  
3 374 H60 Dirk Hakvoort Krommenie NED 00:37:59 4 00:04:00 3 03:36:06 4 04:18:03 4 00:04:27 1 01:59:05 3 06:21:34 26:43  
4 379 H60 Fred Zegwaard Rekken NED 00:35:17 3 00:04:12 4 03:52:51 5 04:32:19 5 00:06:26 5 02:20:37 4 06:59:21 1:04:30  
5 382 H60 Frits Riemersma Haren Gn NED 00:32:19 2 00:02:50 1 02:54:01 1 03:29:08 1 00:05:16 3   0      
6 376 H60 Bert Damen Asten NED 00:39:58 5 00:06:31 5 03:58:15 6 04:44:43 6 00:06:28 6   0      
 

Mannen 70 jr eo
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 383 H70 Eli Iwens Begijnendijk BEL 00:32:46 1 00:05:00 1 03:32:51 1 04:10:37 1 00:05:19 1 02:04:57 1 06:20:52    
 

Vrouwen 24-39 jr
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 21 D24 Yvonne van Vlerken Schwarzach NED 00:24:30 2 00:01:51 2 02:43:45 1 03:10:06 1 00:02:52 1 01:25:31 1 04:38:28    
2 22 D24 Tineke van den Berg Bergschenhoek NED 00:28:32 7 00:02:10 4 02:53:20 2 03:24:01 2 00:02:56 2 01:30:23 2 04:57:19 18:51  
3 173 D24 Stefanie Adam Sint-Katelijne-Waver BEL 00:24:42 3 00:02:19 5 02:57:04 4 03:24:04 3 00:03:09 4 01:41:26 5 05:08:38 30:10  
4 24 D24 Carla van Rooijen Aalsmeer NED 00:32:22 13 00:02:05 3 02:56:14 3 03:30:40 4 00:03:11 5 01:35:15 3 05:09:05 30:37  
5 25 D24 Ingrid Tempert Lemele NED 00:33:01 18 00:03:09 12 03:01:40 5 03:37:50 6 00:03:55 11 01:37:35 4 05:19:19 40:51  
6 27 D24 Corine Nelen Middelharnis NED 00:25:16 4 00:02:26 6 03:07:12 7 03:34:53 5 00:03:07 3 01:44:02 7 05:22:01 43:33  
7 165 D24 Laura Hak Heerhugowaard NED 00:32:08 15 00:02:34 9 03:03:11 6 03:37:52 7 00:03:55 10 01:43:44 6 05:25:29 47:01  
8 166 D24 Kiem Vangendt Braamt NED 00:28:32 9 00:03:34 16 03:10:42 9 03:42:47 10 00:04:21 13 01:48:15 8 05:35:22 56:55  
9 172 D24 Bernadette Lohmann Purmerend NED 00:25:53 5 00:02:31 8 03:16:22 13 03:44:45 11 00:04:39 14 01:49:40 10 05:39:03 1:00:35  
10 163 D24 Christel Muis Rotterdam NED 00:26:42 6 00:03:02 11 03:10:51 10 03:40:33 8 00:03:37 6 01:56:46 12 05:40:55 1:02:27  
11 169 D24 Tineke van de Wal Oudehaske NED 00:28:57 12 00:04:01 19 03:16:29 14 03:49:27 14 00:03:50 9 01:48:46 9 05:42:02 1:03:34  
12 162 D24 Heleen Zandstra Maastricht NED 00:32:04 14 00:02:31 7 03:13:50 11 03:48:24 13 00:03:49 7 01:51:24 11 05:43:36 1:05:08  
13 170 D24 Josta Bolhuis Amsterdam NED 00:32:09 16 00:03:29 15 03:20:08 15 03:55:45 15 00:03:58 12 02:04:00 14 06:03:42 1:25:14  
14 167 D24 Berteke de Jong Rotterdam NED 00:29:15 10 00:03:10 13 03:27:52 16 04:00:15 16 00:05:56 17 02:04:14 15 06:10:24 1:31:56  
15 161 D24 Janny Spierings Gemert NED 00:28:10 8 00:03:53 18 03:38:13 18 04:10:15 17 00:05:29 16 01:57:00 13 06:12:44 1:34:16  
16 168 D24 Kim Kokx Tilburg NED 00:33:25 19 00:03:38 17 03:34:59 17 04:12:01 18 00:04:47 15 02:11:49 16 06:28:36 1:50:08  
17 23 D24 Anke Matthyssen Wuustwezel BEL 00:24:19 1 00:01:48 1 03:14:33 12 03:40:39 9 00:03:49 8   0      
18 164 D24 Nienke Vlak Eelde NED 00:32:45 17 00:03:26 14 03:09:17 8 03:45:27 12   0   0      
19 171 D24 Kim van Breda Almere NED 00:30:00 11 00:02:51 10   0   0   0   0      
 

Vrouwen 40-49 jr
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 29 D40 Gonny Rosendaal Beek Lb NED 00:24:28 1 00:02:00 2 03:02:07 3 03:28:34 2 00:03:45 3 01:37:58 1 05:10:17    
2 304 D40 Diana Gorter Amstelveen NED 00:27:14 3 00:02:49 4 02:58:34 1 03:28:36 3 00:03:25 2 01:40:50 2 05:12:50 2:33  
3 313 D40 Simone Hakenberg Echteld NED 00:25:55 2 00:01:46 1 03:00:53 2 03:28:34 1 00:03:09 1 01:44:55 3 05:16:36 6:20  
4 28 D40 Bianca van den Kieboom Beek Lb NED 00:29:57 4 00:03:18 8 03:08:17 4 03:41:31 4 00:04:43 10 01:51:00 5 05:37:13 26:57  
5 312 D40 Marlies Schoonhoven Delden NED 00:29:13 5 00:04:25 11 03:27:51 9 04:01:28 8 00:04:14 6 01:47:54 4 05:53:35 43:19  
6 305 D40 Yvonne Troost Amersfoort NED 00:30:39 9 00:04:15 10 03:17:21 5 03:52:14 5 00:04:15 7 01:58:30 9 05:54:59 44:42  
7 309 D40 Concet Pichierri Brielle NED 00:34:35 11 00:02:51 6 03:19:22 6 03:56:47 6 00:04:36 9 01:57:01 8 05:58:23 48:07  
8 302 D40 Linda Nagel Lelystad NED 00:30:53 7 00:03:44 9 03:23:06 7 03:57:42 7 00:04:51 11 02:07:12 12 06:09:45 59:28  
9 310 D40 Diana Smeets Stein Lb NED 00:37:18 12 00:02:51 5 03:29:39 10 04:09:47 10 00:04:11 5 01:56:44 7 06:10:41 1:00:24  
10 311 D40 Esther Bouman Cadier en Keer NED 00:32:50 10 00:03:10 7 03:27:44 8 04:03:42 9 00:04:01 4 02:03:31 10 06:11:14 1:00:57  
11 303 D40 Adele Ronda Waalre NED 00:37:05 13 00:04:52 13 03:33:10 11 04:15:07 11 00:05:06 12 01:51:54 6 06:12:06 1:01:49  
12 308 D40 Marion Visser Noord-Scharwoude NED 00:29:40 6 00:04:46 12 03:43:26 12 04:17:51 12 00:06:40 13 02:04:10 11 06:28:40 1:18:23  
13 307 D40 Welmoed Meindertsma Hellouw NED 00:32:16 8 00:02:31 3 03:50:37 13 04:25:23 13 00:04:25 8 02:08:34 13 06:38:20 1:28:04  
 

Vrouwen 50-59 jr
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 373 D50 Dominique Maas Knokke-Heist BEL 00:27:38 1 00:04:20 1 03:27:31 1 03:59:28 1 00:04:12 1 02:04:26 1 06:08:05    
 

Trio
 
Pos StartNr Categ Naam Woonplaats Land Zwem #Zw Wis1 #W1 Fiets #Fie NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #Loop Total Verschil DSQ
1 415 Trio De Toppers Stein Lb NED 00:21:35 1 00:01:23 2 02:42:40 2 03:05:37 1 00:02:35 3 01:17:50 1 04:26:02    
2 401 Trio AV Impala Heren Drachten NED 00:29:16 10 00:01:25 5 02:42:15 1 03:12:56 3 00:02:20 1 01:22:27 2 04:37:42 11:41  
3 418 Trio Almeers Duo Almere NED 00:27:09 5 00:01:24 3 02:43:05 3 03:11:37 2 00:03:37 19 01:26:47 4 04:42:01 16:00  
4 405 Trio Team Endress+Hauser Krimpen aan den IJssel NED 00:23:06 2 00:01:43 13 02:48:38 4 03:13:26 4 00:02:58 11 01:32:57 9 04:49:21 23:20  
5 402 Trio Team Utreg Utrecht NED 00:28:01 9 00:01:22 1 02:48:39 5 03:18:01 6 00:02:26 2 01:32:47 8 04:53:12 27:11  
6 421 Trio Heleen & Hanneke Compiegne FRA 00:30:01 14 00:01:38 10 02:50:35 7 03:22:13 7 00:02:40 6 01:30:16 5 04:55:08 29:07  
7 420 Trio Support Team Amsterdam NED 00:25:02 4 00:01:38 11 02:58:13 9 03:24:51 8 00:02:47 7 01:30:20 6 04:57:57 31:56  
8 416 Trio JIJ EN IK Beek Lb NED 00:22:58 3 00:02:51 18 02:49:26 6 03:15:15 5 00:03:13 15 01:50:26 18 05:08:53 42:52  
9 404 Trio Triathlon Club Valkenburg Lb NED 00:33:44 17 00:01:56 16 02:59:27 10 03:35:06 10 00:02:54 9 01:31:49 7 05:09:48 43:47  
10 403 Trio Creadance Stein Selfkant/hillensberg GER 00:27:23 8 00:01:33 9 02:56:04 8 03:25:00 9 00:02:52 8 01:43:41 14 05:11:31 45:30  
11 419 Trio MOGBenNL London GBR 00:27:08 6 00:01:32 8 03:08:47 11 03:37:27 11 00:03:01 12 01:37:33 13 05:18:00 51:59  
12 408 Trio Impala Forever Harkema NED 00:27:13 7 00:01:30 7 03:32:50 20 04:01:31 15 00:02:37 5 01:25:16 3 05:29:23 1:03:22  
13 423 Trio Detlef Andries x x 00:30:03 13 00:01:26 6 03:14:45 12 03:46:13 12 00:03:20 17 01:46:10 15 05:35:42 1:09:41  
14 417 Trio Hellastafette Utrecht NED 00:32:49 15 00:01:49 15 03:26:50 16 04:01:27 14 00:02:36 4 01:34:35 11 05:38:37 1:12:36  
15 407 Trio Hellas LadiesOn Utrecht NED 00:29:18 11 00:01:25 4 03:19:20 14 03:50:02 13 00:03:08 14 01:46:53 16 05:40:02 1:14:00  
16 406 Trio Hart van den Be Amsterdam NED 00:30:24 16 00:04:53 20 03:32:47 19 04:08:02 20 00:02:55 10 01:32:58 10 05:43:54 1:17:53  
17 409 Trio WOMENdurance Almere NED 00:27:24 12 00:03:29 19 03:32:44 18 04:03:36 17 00:03:24 18 01:37:08 12 05:44:06 1:18:05  
18 410 Trio tri-dutch Hellevoetsluis NED 00:34:39 18 00:02:09 17 03:30:22 17 04:07:08 19 00:03:46 20 01:47:45 17 05:58:38 1:32:37  
19 413 Trio dsc Nuth NED 00:42:15 19 00:01:49 14 03:19:26 15 04:03:29 16 00:03:17 16 02:04:32 20 06:11:17 1:45:16  
20 414 Trio Lobstars Nuth NED 00:44:02 20 00:01:39 12 03:18:40 13 04:04:20 18 00:03:07 13 02:03:51 19 06:11:17 1:45:16  
21 411 Trio Team Nuth Nuth NED   0   0 03:13:52 0 04:00:54 0 00:04:38 0 01:50:06 0 05:55:37 1:29:36 x